1 Ara, 2017

Adsense Nasıl Alınır ? Bildiklerinizi unutun..

Adsense almak uzun ve meşakkatli bir yol veya şansınıza kestirme bir yol ile alabiliceğiniz ekmek kapısı. Adsense Hakkın’da yüzlerce , binlerce makale bulabilirsiniz herkes laf olsun torba dolsun diye benim gibi sizlere Adsense Nasıl alınır başlığı altında bilgilerini paylaşır. Peki ben Neden bildiklerinizi unutun diyerek Adsense nasıl Alınır sizlerle paylaşmak istedim.

Adsense Almak için o baktığınız makalelerdeki söylenenleri yerine getirmeniz dahilinde alamamanız için hiçbir sebep yok. Maddeler Halinde Herkezin dediği gibi olması gerekenleri ilk önce bir yapın

  • Düzgün bir alan adı seçin alabiliyorsanız .com .net alın yoksa blogger’da olabilir
  • Sade ve hızlı bir tema bulun çok renkli göz yoran bir tema olmasın
  • Karmaşadan uzak bir şekilde temanızı düzenleyin
  • hakkımızda , İletişim gibi saydaları oluşturun ve 2 kelime yazıp bırakmayın adam gibi yazın
  • Geldik işin %40 na 300 ila 500 kelime arası içeriği Seo uyumlu oluşturun.
  • Giç Değilse bir yazınızda Çok uzun bir yazıya Bir Diğer yazınızda Videoya yer verin Youtube
  • Görselleri Alt başlık dahilinde eklemeyi ihmal etmeyin

Bunlar zaten her yazıda gördüğünüz şeyler ama illaki birini eksik yapıyorsunuz. Bu söylenenleri yapıp ve daha domaini alır almaz o hafta başvurmadıgığınız sürece Adsense almanız için bir sıkıntı yok Tavsiyem sabredin kesinlikle hiç başvurmadan 1 Ay bekleyin öyle başvurun. Adres vs gibi şeyleri yazarken dikkat etmenizi söylemiyorum bile.

Şimdi 1 Ay sonra onaylanmamanız için bir sebep olmadığını söylesemde ortaya bir sorun çıkabilir ama bunu size Adsense Nedenini belirterek Mail Atar.

Genel De

Program Politikası : Eğer bu uyarıyı alıyorsanız işiniz biraz zor yazılarınızın hepsini kontrol edin içinde İllegal herhangi gibi bir yazı görsel bulundurmayın örneğin Film önerileri yazımda GOT Filmine yer vermiştim Kaldırdıkdan Sonra o hatayı daha almadım Yeni hata Yetersiz içerik oldu 10 yazıyla alanlar varken  40 yazıyla yetersiz içerik uyarısı deflarca aldım sonrasında Yeni bir mail adresi ile başvurduğumda mutlu son Onaylandı.

Şimdi yukarıyı es geçip unutsanız bile Son yazdığımı sakın yapmamazlık yapmayın.

Bu yazı hariç kalan yazılar ve tema olduğu şekilde başvuru yaptım ve kabul edildi sizlerin yapmasını istediğim sitedeki yazılara içeriklere göz atmanız sayfalara vs hatta aynı tür site açıp aynı temayı kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu yazıya aldanıp da gevşek yazmayın adsenseyi adıktan sonra yapabilirsiniz yazılarınız düzgün yazın ve Adsensenizi alın

Cihan Türkyılmaz

Merhaba 1994 istanbul doğumlu , Lisans Kamu Yönetimi Son Sınıf Öğrencisiyim. Biraz HTML, Biraz CSS bilgim var ek olarak Worpress ve Blogger hakkın'da yeterince olmasadad bilgi sahibiyim ek olarak Web Seo ile Amatör olarak ilgileniyorum. Yazılarım'da hatalar olabilir hızlı yazma alışkanlığın'dan kaynaklı olarak

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir