19 Eki, 2017

Bilginize Bilgi Katacak İşinin Ehli Bloggerlar

Bilginize Bilgi Katacak İşinin Ehli Bloggerlar

Bloğu oluşturmak ve insanlara yararlı olacak içerikler üretmek zor değil ilk başlar’da özenle güzelce yazılan içerikler sonrasında gevşenmiş bir şekilde yazılabiliyor veya Konu dışına çıkabiliyor. Webmaster dünyası gün geçtikçe artıyor çoğumuz bilmediğimiz veya öğrenmek istediğimiz şeyleri Google Amca Sayesinde İşini Ehli Bloggerlar’dan öğrenebiliyor sorunun çözümüne ulaşabiliyoruz Yine sadece canım sıkıldığı için yazdığım bu yazıda uzatmadan Gördüğüm İşinin ehli Bloggerları sizinle Paylaşmak istiyorum.

Bloghocam

Blog Hocam Paylaşımları içerikleri Tamamen kaliteli benim gibi gevşek yazmayan Her yazısı neredeyse sizlere faydalı olabilicek bir Blogger. Bloghocam Öğrendiği bildiği ama herkezin bilmediği çoğu şeyi Okuyucularıyla paylaşıp onlarında tecrübe Edinmesini isteyen Çoğu Bloggera göre Samimi içerik üreten Farklı bir blogger  çok övmemek lazım Aslında son zamanlarda içerikleri Tanıtım yazısı olması biraz Kötü diyebilir .

Bloghocam Bloğun’da Blogger’da karşılaştığınız hataların çözümünden  Blogger iyileştirmeniz ve SEO Açısından ipuçları bulabiliceğiniz ayrıca İnternet dünyasında Güncel işinize yarayacak birçok Makale bulablirsiniz. Bloggerla başladığım için Bloghocam bildiğim ilk işinin ehli kişidir.

Site Linki : Bloghocam

WPMavi

WPMavi  ile henüz yeni tanıştım diyebilirim  pek bi bilgi vermeme gerek yok rasgele okuyacağınız bir yazıda bile olması gereken kaliteli içeriğin örneğini görebilirsiniz. İşini tamamen zevkle Bloğuna yansıttığını ve zevkle severek içeriklerini ürettiğini  görebiliceğimiz Çok az sayıda olan nesli tükenmek üzere olan bir BLog kesinlikle Tavsiye Ederim takip edebilir Tamamen orjinal içeriklere ulaşabilirsiniz.

 

Site Linki  : WPMAVİ

Şimdilik ikisi yeterli 🙂

Cihan Türkyılmaz

Merhaba 1994 istanbul doğumlu , Lisans Kamu Yönetimi Son Sınıf Öğrencisiyim. Biraz HTML, Biraz CSS bilgim var ek olarak Worpress ve Blogger hakkın'da yeterince olmasadad bilgi sahibiyim ek olarak Web Seo ile Amatör olarak ilgileniyorum. Yazılarım'da hatalar olabilir hızlı yazma alışkanlığın'dan kaynaklı olarak

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir