12 Eki, 2017

WordPress En iyi Seo Eklentileri

WordPress En iyi Seo Eklentileri

Blogger’da SEo eklentisi veya SEO Çalışmasına pek ihtiyaç duymadan bile Google’da en üst sıralarda olabiliyorken WordPress’de eskiden de şimdide SEO eklentisine ihtiyaç duyuluyor. WordPress Bir Çok eklenti ile Otomatik olarak bir çok şeyi yapabiliceğimiz Eklentilerle dolu.

Kullanıcılar başlıca 2 SEO Eklentisini tercih etselerde hangisinin daha iyi olduğu konusunda net bir bilgi yok.

WordPress’de Kullanabiliceğiniz 2 SEO Eklentisi

  • Yoast SEO
  • All in One SEO Pack

Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO Eklentisi All in One SEO Pack eklentisine göre bana daha Kulanışlı geliyo Seo Uyumlu bir içeriği oluşturmak istediğinizde Nerde hata yaptığını nerde eksiğiniz olduğunu Yoast SEo Eklentisi ile Bulup düzeltebilirsiniz. Eklenti ile İçeriğinizin Sosyal Medya Görünümüde ayarlayabilirsiniz. Eklentinin Pro Sürümü Tahmin edebileceğiniz gibi mevcut son olarak WordPress’de En Çok tercih edilen SEO Eklentisidir.

All in One SEO Pack

All in One SEO Pack

All in One SEO Pack

All in One SEO Pack Eklentisi Yoast SEO Eklentisinden Ne kötü nede iyidir Yoas SEO kadar kullanışlı ve siteniz için yararlıdır. All in One SEO Pack  Eklentisi Yoast SEO Ek bir çok özelliğe sahiptir istediğiniz ekstrayı aktif veya pasif edebilirsiniz.

2 Eklentide hemen hemen birbirine benzemekte teknik olarak bakılırsa bi fark yok Burda kararı  tecrübe edinerek vermenizde fayda var ama bir SEO Eklentisi kullanıcaksınız illaki başlıca All in One SEO Pack  ve Yoast SEO Eklentilerinden birini tercih etmelisiniz.

 

Cihan Türkyılmaz

Merhaba 1994 istanbul doğumlu , Lisans Kamu Yönetimi Son Sınıf Öğrencisiyim. Biraz HTML, Biraz CSS bilgim var ek olarak Worpress ve Blogger hakkın'da yeterince olmasadad bilgi sahibiyim ek olarak Web Seo ile Amatör olarak ilgileniyorum. Yazılarım'da hatalar olabilir hızlı yazma alışkanlığın'dan kaynaklı olarak

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir