12 Eki, 2017

WordPress En iyi Cache Eklentileri

WordPress En iyi Cache Eklentileri Neler

Blog Yazarları  Cache yani “Önbellek” ne için kullanıldığını bilir. Konu hakkında bilgisi olmayanlar için  Siteye İlk girişinizde 10 Saniye sürede açılıyor ise 2.ci Girişte 6 Saniye süresin de açılır yani Sitenize girişlerin ve dolaşımın daha hızlı olması anlamına gelebilir diyebilir konu hakkında bir çok örnek mevcuttur.

WP Super Cache

WP Super Cache

Wordpres’de Cashe Eklentisi denilince 2 Eklenti Bilinir ve En Çok Tercih Edilir

  • W3 Total Cache
  • WP Super Cache

WordPress En iyi Cache Eklentileri sorusuna 2 Tane  Kullanabiliceğiniz Cashe eklentisini önerebiliriz. WP Super Cache Eklentsi W3 Total Cache eklentisine göre bir tık daha fazla Kullanılıyor ve tercih ediliyor diyebiliriz. daha önce En İyi Seo Eklentilerinde dediğim gibi Cashe eklentilerinde de tecrübe ederek En iyisini Siz Seçmelisiniz.

W3 Total Cache

W3 Total Cache

W3 Total Cache Hakkında Bilgi vermeye luzum yok eğer tercihininiz WP Super Cache değilde W3 Total Cache olursa bu herhangi gibi ekstra zarar veya yarar sağlamayacaktır. Her zaman dediğim gibi önerilere pek kulak asmadan bu tür eklentileri tevrübe ederek kullanmanızda , olabildiğince az eklenti kullanmaya çalışmalısınız.

Cihan Türkyılmaz

Merhaba 1994 istanbul doğumlu , Lisans Kamu Yönetimi Son Sınıf Öğrencisiyim. Biraz HTML, Biraz CSS bilgim var ek olarak Worpress ve Blogger hakkın'da yeterince olmasadad bilgi sahibiyim ek olarak Web Seo ile Amatör olarak ilgileniyorum. Yazılarım'da hatalar olabilir hızlı yazma alışkanlığın'dan kaynaklı olarak

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir