10 Eki, 2017

Netflix’in Son Özelliklerini İlk Siz Deneyin!

Netflix’in Son Özelliklerini İlk Siz Deneyin!

Netflix  :En Çok tercih edilen Dizi/Film  platformu Netflix yenilikler sunmaya devam ediyor. Intro’yu atla ve mobilde daha önce hamburger menü yerine farklı bir tasarım denemiş olan  Netflix  Platformu  yeniliklerini herkeze sunmadan önce belli başlı kullanıcıları üzerinde deniyerek ürün farklılaştırma analizi yapıyor. Peki Netflix’in Son Özelliklerini İlk Siz Denemek istermisiniz.

Netflix’in Son Özellikleri için yapmanız gerekenler çok basit. Netflix’e tarayıcıdan giriş yapın. Sonrasında Sağ üst bölümde yer alan profil fotoğrafınıza tıklayın. Açılan menüden ise Hesabım seçeneğini tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak olan Teste katılım seçeneği yer alacak. Teste katılım’a tıklayın.

Açılan ekrandan “Beni test ve ön izlemelere dahil et” seçeneğini aktif hale getirin. Eğer aktif bir Netflix kullanıcıysanız; Netflix size yeniliklerini herkesten önce sunacaktır. Ancak bu özelliği açtıktan sonra Netflix’in sunduğu özelliklerin bir süre sonra tamamen kaldırılabileceğini de belirtelim.

 

Cihan Türkyılmaz

Merhaba 1994 istanbul doğumlu , Lisans Kamu Yönetimi Son Sınıf Öğrencisiyim. Biraz HTML, Biraz CSS bilgim var ek olarak Worpress ve Blogger hakkın'da yeterince olmasadad bilgi sahibiyim ek olarak Web Seo ile Amatör olarak ilgileniyorum. Yazılarım'da hatalar olabilir hızlı yazma alışkanlığın'dan kaynaklı olarak

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir