26 Eyl, 2017

İnternette En Çok tercih edilen para kazanma yöntemleri

İnternet Günümüzde Ek gelir veya Direk olarak aylık gelir açısından önemli yer edinmiş platformları barındırıyor. Günümüz’de hergün neredeyse İnternetten Kazanç elde edilebilicek bir çok Platform sunulmaktadır. Çoğu yorucu oldukça fazla emek sarfetmeden kazanç elde edilemeyecek sıkıntılı yöntemlerdir.

Başlıca İnternet üzerinden Para kazanabiliceğiniz br kaç yöntem bulunmatadır bu yöntemler herkezin yapabiliceği yöntemler olup aylık sizleri tatmin edebilicek düzeyde gelir elde etmenize yarayacak olan platformlardır.

Web site

Web site yapımı ortaya birşeyler çıkartmak zor değildir sadece biraz ön araştırma ile alınan azda olsa bilgi ile rahatlıkla ortaya kazanç elde edebiliceğiniz bir site çıkartabilirsiniz. Bir sitenin yapılmasına birden fazla kod tekniğine ihtiyaç duyulsa’sa herhangi gibi bir kod bilgisine sahip olmadan’da bir web sitesi yapabilirsiniz.

Blogger ve WordPress Alt yapılarını kullanarak bildiğiniz bir kategori’e açacağınız web site ile sitenizi kurabilirsiniz bir süre sonra Google Adsensense Reklamstro gibi bir çok reklam firması sayesine Gelir ele etmeniz mümkün.

Günlük  5 Bin girişli bir siteedn aylık ortalama 200 ile 100 tl arası gelir elde etmeniz mümkün

Youtube

Youtuberlık 2017 Yılın’a Patlak verdi diyebiliriz , Önceleri tamamen gelir elde etme üzerine paylaşımlar yapılan platformlar’da şimdileri hem gelir hemde Ortaya birşeyler sunma amcıyla paylaşımlar yapılıyor. Youtube hakkını veriğinizde Maddi olarak geri dönüşü oldukça fazla olan bir platformdur, bildiğiniz veya bilgi sahibi olduğunuz konular hakkında veya bilinen oyun youtuberlığı yaparak aylık 50 Bin Tl bile rahatlıkla kazanmanız mümkün tabi bunun için özgüben bilgi birikim vs bir çok şey gerekli.

 

Cihan Türkyılmaz

Merhaba 1994 istanbul doğumlu , Lisans Kamu Yönetimi Son Sınıf Öğrencisiyim. Biraz HTML, Biraz CSS bilgim var ek olarak Worpress ve Blogger hakkın'da yeterince olmasadad bilgi sahibiyim ek olarak Web Seo ile Amatör olarak ilgileniyorum. Yazılarım'da hatalar olabilir hızlı yazma alışkanlığın'dan kaynaklı olarak

You may also like...

1 Response

  1. Pasifbilog dedi ki:

    Google Adsensenin üzerine tanımam gördüğüm en iyisi youtube kanalı dahil kullanabiliyoken diğerlerine yönelmek saçma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir